BDSM seznamka
BDSM

Dominance
Disciplína
Ovládání
Tresty

Výcvik
Výchova
Submise...
Seznamka BDSM

Hledání partnera pro Ds vztah, dominantního nebo submisivního protějšku.

Pociťujete v sobě submisivitu anebo naopak dominanci, jste sub, subinka, domina, dominant? Najděte si subíka, subinku... právě k sobě. Tyto pocity lze realizovat pouze ve dvou.

Sub muz hleda svou pani bdsm,clinik atd

Muž, věk: 48. Region: Jihočeský. Kontakt: pribyl.jiri48@seznam.czSubmisivní muž hledá svoji Paní. Jsem z Brna, v BDSM zkušený a oddaný své Paní. Věk 55 let, výška 178 cm, váha 90 kg. Pracovitý. Mám rád kulturu,turistiku, navštěvování společenských akcí.Na veřejnosti submisivní nejsem. Očekávám jen férové jednání. Richard

Muž, věk: 55. Region: Brno. Kontakt: 99richard@seznam.czMladá BI subinka hledá pana nebo paní na výcvik 100% oddanost a poslušnost ikdyz občas i rada pozlobim a nechám se ztrestat !

Žena, věk: 22. Region: Morava. Kontakt: anika96nikac@gmail.comSympatický muž hledá sympatickou ženu, kterou by mohl uspokojovat orálně ....

Muž, věk: 54. Region: Brno. Kontakt: starykocour@post.czzdravím, 32 ročný skusený hladá šubinku otrocky založenú nehladám plané reči ale takú ktorá chce naozaj reálne slúžiť takú ktorá to ma v hlave usporiadane tak že chce svoj život niekomu podriadiť a chce byt len pre niekoho. Nezaújma ma či máš dáke skúsenosti alebo nemáš každý si urči svoje pravidla. ak si myslíš že niečo také chceš a nemáš problém sa odovzdať niekomu tak napíš. Najlepšie Jihomoravsky,Zlinsky,Moravskosliezky kraj ale nieje podmienka

Muž, věk: 32. Region: Zlín. Kontakt: matonant@seznam.czHledam dominantní nebo switch ženu, která má ráda fisting a experimenty.

Muž, věk: 53. Region: Praha. Kontakt: subject1@centrum.czHledám ženu slečnu sub zaměřenou,masochistku,pro kterou je bolest radost,pohlednou,větší nadra,nepovrchní oddanou,poslušnou.do60let na bdsm vztah

Muž, věk: 30. Region: jižní čechy. Kontakt: legioxxirapax@post.czKrásný den, samostatný,zkušený,rozumný dom muž z Brna, bez závazků, hledá submisivnější kamarádku. Ovšem,jsem pracovně vytížený, proto nechci hned slibovat vztah. Hledám ženu, kterou více či méně bdsm zajímá. Kterou láká submisivita,provazy,důtky, a spousta jiných hraček,odměny,tresty a pro kterou to není jen povyražení, ale něco víc. Nemusí být zkušená,ale mít čas a chtít,nejen povídat. Co mohu nabídnout: rozumného chlapa s mozkem v hlavě,mnohaleté zkušenosti,SSC, stopku,vzájemnou domluvu,bezpečnost a reálný prožitek.Nemám potřebu si na něco hrát, vím kdo jsem a co umím a vím, že mám co nabídnout. Inzerát je stále platný do zrušení.

Muž, věk: 35. Region: Brno. Kontakt: dominus.infernum@post.czHledám dom nebo switch štíhlou sympatickou kamarádku na občasná setkávání, hezké povídání a milování okořeněné bdsm. Nabízím a očekávám úroveň, fantazii, spolehlivost, diskrétnost, 100% zdraví.

Muž, věk: 58. Region: celá ČR. Kontakt: kraeken1@email.comHledám dominantní ženu, která mě s potěšením přinutí, abych ukojil všechny její sexuální touhy nebo jiné představy. Třeba obsluhu na její dámské jízdy, hodinového manžela a další hry.

Muž, věk: 45. Region: Zlínský. Kontakt: yourpartner@email.czjsem submisivní muž a rád bych zde našel dominantní ženu, popřípadě ženy před kterými bych chodil nahý a plnil jejich přání

Muž, věk: 39. Region: Praha. Kontakt: schulemale@seznam.czHledám submisivní ženu kterou lákají klinik praktiky. Tvůj věk,vzhled,stav a to odkud jsi nehraje roli. Vše na profi úrovni. Pokud máš zájem a odvahu tak se ozvi.

Muž, věk: 50. Region: Jihočeský kraj. Kontakt: gynekolog080@gmail.comJsem velmi submisivní holka, někdy trochu drzá ale proto potřebuju výcvik. Nejsem na bičování nebo kapání vosku na kůži. Hledám dominantního muže, chci být vlastněna a mít svého pána.

Žena, věk: 19. Region: Praha. Kontakt: only.yours1602@gmail.comNajde se tady,submisívně založená žena, která hledá dominantního partnera na trvalý vztah? Nehledám flirt ale ženu jako partnerku. Jestli už víš co chceš, hledáš společný život a časem chceš založit rodinu napiš.

Muž, věk: 35. Region: ostravsko. Kontakt: brost@centrum.cz